1

Aktiviseeriv mänguasi DogFinder ( LEVEL 2 )

35.00

Plastikust Nina Ottossoni mängu DogFinder sobib igas vanuses ning suurusega koertele ning selle mõte on – koer peab õppima nina või käpaga nihutama klotse eri suundades, et leida maius. Klotse saab maiuse pealt ära tõsta ainult iga raja lõpus. Igale rajale võib asetada 1 kuni 2 maiusega klotsi. Õpeta koerale mängu mängides sõnade “oota”, “võta”, “otsi”, “istu” jne tähendust.

Tootekood
KK-701
+

Esmakordsel mängimisel aseta igale rajale ainult 1 klots, mille alla on peidetud maius. Las koer jälgib, kuidas sa maiuseid klotside alla peidad. Anna koerale käsklus “otsi” ja las koer proovib ise maiuseid leida. Kui koer ei mõista, kuidas mäng käib, tõsta ühte klotsi ja näita talle maiust. Seejärel lase koeral uuesti proovida. Kiida koera koheselt, kui ta teeb õigesti. Kui koer on mõistnud, kuidas mäng käib, peida iga klotsi alla erinev kogus maiuseid. Järjestikuste mängukordade arv sõltub koerast.

Kui koer üritab mängu või selle osi närida, peata mäng asetades käsi mängule. Kui koer on rahunenud võid lubada koeral uuesti proovida. Kui koer üritab järjepidevalt mängu närida, õpeta ta töötama ainult oma käppadega. Kui aga koer tahab ennast keerata mängule pikali või käpaga liiga intensiivselt kraapida, siis õpeta teda töötama ninaga asetades mängu näiteks toolile, mis vastab koera suurusele. Mängu võib toolile asetada ka juhul, kui koeral on vigastatud käpp või hiljuti opereeritud.

Raskusastme tõstmine

Mängu raskusastet saab tõsta asetades igale rajale mitu klotsi.

Oluline on mitte lasta koeral/kassil mänguasja närida ega hammustada. Lase koeral/kassil mänguasjaga mängida ainult sinu järelevalve all. Ära lase koeral/kassil mängida lelu osadega ega lase neid närida. Pane mänguasi pärast mängu lõppu ära.

Mänguasi on disainitud ainult koertele see ei ole mänguasi lastele.

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aktiviseeriv mänguasi DogFinder ( LEVEL 2 )”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Vahesumma: 12.90

Vaata ostukorviMaksma