0

Patareitoitel küüneviil kassidele ja väikestele koertele

28.00

Bamboo Care Perfect Paws – Veterinaarid soovitavad loomadel küüsi trimmida iga 2-4 nädala tagant et vältida ebamugavustunnet või valu kõndimisel. Kui kassidel on liiga pikad küüned jäävad nad igale poole nendega kinni rikkudes kangast ning tehes endale haiget, kuid paljud kassid/koerad ei salli küünte lõikamist. 

Tootekood
TOODE-2720
+

Seepärast on koostöös veterinaaridega välja töötatud elektrilised juhtmevabad küüneviilid.

Paljud loomaomanikud pelgavad ise oma loomadel küüsi lõigata kartes seda valesti teha ning rabeleva loomaga ongi lihtne liiga palju või valesti lõigata. Tänaseks päevaks on maailmas hästi levinud küünte viilimine sest ka kõige pelglikumad loomad harjuvad vaikse häälega masinaga kiiresti ning see pole ebameeldiv loomale. Samuti on võimalik küüs viimistleda nii, et lõikekohad ei jää karedaks.  

Küüneviilil on kaasa kaks viiliotsikut, millel on kaks karedusastet st. jämedam küüne lühemaks viilimiseks ning teine, mis on peenema teraga viimistlemiseks. Komplektis kaasas patareid koheseks kasutamiseks (4 tk. AA). Plastikust eemaldataval otsikul on kaks ava – väiksem ning suurem. Vastavalt oma looma küünekujule saate valida just õge ava tagades sellega et poleks võimalik viilida küünt liiga palju. Otsik püüab kinni viilitud küüne puru. Viilil on neli erinevat kiirust, mida saate ise mugavalt reguleerida. Ergonoomiline kuju ei väsita kätt viilimisel.

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Patareitoitel küüneviil kassidele ja väikestele koertele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.